V23100-V6002-A112 (12V) / Siemens Röle (HB)
Kategori
Marka
Stok Kodu
K141023010
Paylaş :
V23100-V6002-A112 (12V) / Siemens Röle ;
Coil Voltage: 12V
Coil Power: 13mW
Coil Resistans: 1,1Kohms
Coil Current: 10,9mA
Contact Form: DPST-NO/NC (1 Form A and B)
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
V23100-V6002-A112 (12V) / Siemens Röle (HB) , V23100-V6002-A112 (12V) / Siemens Röle (HB) ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com K141023010