T7NS1D4-12 (12V) / Siemens Röle
Kategori
Marka
Stok Kodu
K141023006
Paylaş :
Coil Voltage: 12V
Coil Power: 360mW
Coil Resistans: 400Ohm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
T7NS1D4-12 (12V) / Siemens Röle , T7NS1D4-12 (12V) / Siemens Röle ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com K141023006