VSB-24SMB (24V) (VSB24) 24V 16A.250V AC RÖLE (JAPAN) (6 Pin) Takamısawa
Kategori
Marka
Stok Kodu
K141230001
Paylaş :
VSB-24SMB (24V) (ALA2PF24)
Coil Voltage: 24V
Coil Resistance: 820 Ohms
Contact Form: SPST (1 Form A)
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
VSB-24SMB (24V) (VSB24) 24V 16A.250V AC RÖLE (JAPAN) (6 Pin) Takamısawa , VSB-24SMB (24V) (VSB24) 24V 16A.250V AC RÖLE (JAPAN) (6 Pin) Takamısawa ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com K141230001