VS-24SMBU-E (24V) / Takamisawa Röle 10A-250V (4PİN) (HB)
Kategori
Marka
Stok Kodu
K141009004
Paylaş :
VS-24SMBU-E (24V) / Takamisawa Röle ;
Coil Voltage: 24V
Coil Current: 51mA
Fujitsu relay
Contact Form: SPST (1 form A)
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
VS-24SMBU-E (24V) / Takamisawa Röle 10A-250V (4PİN) (HB) , VS-24SMBU-E (24V) / Takamisawa Röle 10A-250V (4PİN) (HB) ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com K141009004