V23016-A0013-A101 (60V)
Kategori
Stok Kodu
K141010004
Paylaş :
V23016-A0013-A101 (60V) ;
 Coil Power: 600mW
Coil Voltage: 60V
Coil Current: 0,01A
Coil Resistance: 5000Ohm
Contact Current(AC): 15A
Contact Current(DC): 15A
Contact Voltage(AC): 250V
Contact Voltage(DC): 300V
Body Breadth: 20mm
Body Height: 13mm
Body Length or Diameter: 42mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
V23016-A0013-A101 (60V) , V23016-A0013-A101 (60V) ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com K141010004 V23016-A0013-A101 (60V)