T9AS1D12-24 30A 24V Röle (4 Pin)
Kategori
Stok Kodu
HO180811002
Paylaş :
https://eu.mouser.com/datasheet/2/418/NG_DS_1308242_T9A_0915-719021.pdf
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
T9AS1D12-24 30A 24V Röle (4 Pin) , T9AS1D12-24 30A 24V Röle (4 Pin) ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com HO180811002