T90N5D12-24 (24V) / Potter & Brumfield Röle (HB)
Kategori
Stok Kodu
K141023001
Paylaş :
T90N5D12-24 (24V) / Potter & Brumfield Röle ;
Coil Voltage: 24VDC
Contact Current: 30A
Contact Voltage VAC: 240V
Contact Voltage VDC: 28V
Contact Configuration: SPDT
Coil Resistance: 660ohm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
T90N5D12-24 (24V) / Potter & Brumfield Röle (HB) , T90N5D12-24 (24V) / Potter & Brumfield Röle (HB) ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com K141023001