ST1-DC12V (12V) / SDS Röle
Paylaş :
ST1-DC12V ; 8A Polarized Power Relay
Contact ; 8A/250Vac - 5A/30Vdc
Coil ; 12Vdc
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
ST1-DC12V (12V) / SDS Röle , ST1-DC12V (12V) / SDS Röle ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com 130607017
ST1-DC12V (12V) / SDS Röle