SRS-24VDC-SL 24V (SRS24) 3A 0.36W Röle 6 Pin
Kategori
Marka
Stok Kodu
HO220510005
Fiyat
9,71 TL den başlayan taksitlerle!!
54,47 TL
Paylaş :
SRS-24VDC-SL  24V 3A  0.36W Röle
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
SRS-24VDC-SL 24V (SRS24) 3A 0.36W Röle 6 Pin , SRS-24VDC-SL 24V (SRS24) 3A 0.36W Röle 6 Pin ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com HO220510005