RFP12P08 12A/ 80V and 100V/ 0.300 Ohm/ P-Channel Power Mosfet
Kategori
Marka
Stok Kodu
EE10052023(L92)
RFP12P08 12A/ 80V and 100V/ 0.300 Ohm/ P-Channel Power Mosfet , RFP12P08 12A/ 80V and 100V/ 0.300 Ohm/ P-Channel Power Mosfet ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com EE10052023(L92)