NC4D-P-DC12V (12V) / SDS Röle
Kategori
Marka
Stok Kodu
K141001011
Paylaş :
Power Relay
Coil Voltage: 12V
Contact Current: 5A
Contact Voltage (AC): 250V
Contact Voltage (DC): 30V
Coil Resistance: 200Ohm
Contact Configration: 4PDT
Coil Current: 60mA
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
NC4D-P-DC12V (12V) / SDS Röle , NC4D-P-DC12V (12V) / SDS Röle ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com K141001011
NC4D-P-DC12V (12V) / SDS Röle