MT226115 (115V) / SCHRACK röle
Marka
Stok Kodu
K140925002
Paylaş :
Coil resistance: 2Kohm
Contact Current: 10A
Coil Voltage VAC: 115V
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
MT226115 (115V) / SCHRACK röle , MT226115 (115V) / SCHRACK röle ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com K140925002
MT226115 (115V) / SCHRACK röle