MR52-12FSR (RB06H2C12) (12V) / Nec Röle
Kategori
Marka
NEC
Paylaş :
MR52-12FSR (RB06H2C12) ; 2A, 500Vac Power Relay
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
MR52-12FSR (RB06H2C12) (12V) / Nec Röle , MR52-12FSR (RB06H2C12) (12V) / Nec Röle ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com 130912035