LY2-0-24VDC (24VDC Röle) 24v 10A ÇİFT KONTAK RÖL (OMRON)E (Orjinal)
OMRON
Kategori
24V Röle
Marka
OMRON
Stok Kodu
UK160301003
Fiyat
118,53 TL den başlayan taksitlerle!!
664,84 TL
SEPETE EKLE
HEMEN AL
Paylaş :
Ürün Bilgisi
Yorumlar
Taksit Seçenekleri
Önerileriniz
LY2-0-24VDC (24VDC Röle)
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Yorum Yaz
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Ürün resmi kalitesiz, bozuk veya görüntülenemiyor.
Ürün açıklamasında eksik bilgiler bulunuyor.
Ürün bilgilerinde hatalar bulunuyor.
Ürün fiyatı diğer sitelerden daha pahalı.
Bu ürüne benzer farklı alternatifler olmalı.
Gönder
, LY2-0-24VDC (24VDC Röle) 24v 10A ÇİFT KONTAK RÖL (OMRON)E (Orjinal) ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com