JW1FSN-DC12V (12V) / Panasonic Röle 12V TEK KONTAK
Paylaş :
JW1FSN-DC12V ; 10A 250Vac/30Vdc Power Relay
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
JW1FSN-DC12V (12V) / Panasonic Röle 12V TEK KONTAK , JW1FSN-DC12V (12V) / Panasonic Röle 12V TEK KONTAK ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com 130729017