HRM1H-S-DC12V 12V Çift kontak(12V) / HKE Röle
Paylaş :
HRM1H-S-DC12V ; 12Vdc, 5A 120Vac Power Relay
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
HRM1H-S-DC12V 12V Çift kontak(12V) / HKE Röle , HRM1H-S-DC12V 12V Çift kontak(12V) / HKE Röle ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com 130729007