HLS-14F1L-DC24V-C (24V) / Helishun Röle (FINDER 4051) (Tek Kontak)
Kategori
Marka
Stok Kodu
UK160302007
Paylaş :
HLS-14F1L-DC24V-C ; 12V, 5A/250Vac Power Relay
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
HLS-14F1L-DC24V-C (24V) / Helishun Röle (FINDER 4051) (Tek Kontak) , HLS-14F1L-DC24V-C (24V) / Helishun Röle (FINDER 4051) (Tek Kontak) ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com UK160302007