HKV6-DC24V-SH (24V) / KYR Röle
Kategori
Marka
KYR
Paylaş :
HKV6-DC24V-SH ; 24Vdc, 20A/14Vdc Power Relay
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
HKV6-DC24V-SH (24V) / KYR Röle , HKV6-DC24V-SH (24V) / KYR Röle ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com 130916016
HKV6-DC24V-SH (24V) / KYR Röle