HK23F-DC24V-SHG (24V) / Huike Röle (Mini)
Paylaş :
HK23F-DC24V-SHG ; 2A 120AC/2A 24VDC
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
HK23F-DC24V-SHG (24V) / Huike Röle (Mini) , HK23F-DC24V-SHG (24V) / Huike Röle (Mini) ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com 131005006