HK14F-DC24V-SH (24V) / Huike Röle (HB)
Paylaş :
HK14F-DC24V-SH ; 10A 250Vac/30Vdc Power Relay
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
HK14F-DC24V-SH (24V) / Huike Röle (HB) , HK14F-DC24V-SH (24V) / Huike Röle (HB) ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com 130729022