G6C-2117P-12VDC (12V) / Omron Röle (6 PİNLİ) (Orjinal)
Kategori
Marka
Stok Kodu
K141023004
Paylaş :
G6C-2117P-12VDC (12V) / Omron Röle ;
Coil Voltage: 12V
Coil Power: 200mW
Coil Resistans: 720Ohms
Coil Current: 16,7mA
Contact Form: DPST-NO/NC (1 Form A and B)
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
G6C-2117P-12VDC (12V) / Omron Röle (6 PİNLİ) (Orjinal) , G6C-2117P-12VDC (12V) / Omron Röle (6 PİNLİ) (Orjinal) ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com K141023004