FINDER 60.13 TYPE60.13.9.048 (48V) / Finder röle
Kategori
Marka
Stok Kodu
K140925009
Paylaş :
TYPE 60.13.9.048 (48V) / Finder DC röle ;
Coil Voltage VDC: 48V
Contact Current: 10A
Contact Voltage: 250V
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
FINDER 60.13 TYPE60.13.9.048 (48V) / Finder röle , FINDER 60.13 TYPE60.13.9.048 (48V) / Finder röle ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com K140925009