DR-L2-12V-H24 (12V) / SDS Röle
Paylaş :
DR-L2-12V-H24 ; Highly Reliable Miniature DIP Relays
Contact ; 0.3A/110Vac - 1A/30Vdc
Coil ; 12Vdc
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
DR-L2-12V-H24 (12V) / SDS Röle , DR-L2-12V-H24 (12V) / SDS Röle ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com 130607015
DR-L2-12V-H24 (12V) / SDS Röle