DIL12-2A75-21L (12V) / Meder Röle (HB)
Kategori
Marka
Stok Kodu
K141013002
Paylaş :
DIL12-2A75-21L (12V) / Meder Röle ;
Coil Power: 212mW
Coil Voltage: 12V
Coil Resistance: 680Ohm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
DIL12-2A75-21L (12V) / Meder Röle (HB) , DIL12-2A75-21L (12V) / Meder Röle (HB) ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com K141013002