BYW29-200/ 8A, 200V
Kategori
Marka
GI
Stok Kodu
UK171127(A136)
Paylaş :
BYW29-200 ; 8A, 150V, Ultrafast Rectifier ITO-220AC
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
BYW29-200/ 8A, 200V , BYW29-200/ 8A, 200V ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com UK171127(A136)
BYW29-200/ 8A, 200V