BYV28-200 / 3.5A, 110V, Ultra Fast (Orjinal)
Marka
Stok Kodu
UK171127004
Paylaş :
BYV28-200 / 3.5A, 200V, Ultra-Fast Avalanche Sinterglass Diode  SOD-64
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
BYV28-200 / 3.5A, 110V, Ultra Fast (Orjinal) , BYV28-200 / 3.5A, 110V, Ultra Fast (Orjinal) ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com UK171127004