APT1204R7BFLLG (APT1204R7BFFG) (4.A1200V 4.700Ω)) To-247 (G)
Kategori
Stok Kodu
UK180201002(J9)
Paylaş :
APT1204R7BFLLG (3.5A 1200V 4.700Ω) To-247
http://www.mouser.com/ds/2/523/APT1204R7B_SFLL(G)_B-603037.pdf
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
APT1204R7BFLLG (APT1204R7BFFG) (4.A1200V 4.700Ω)) To-247 (G) , APT1204R7BFLLG (APT1204R7BFFG) (4.A1200V 4.700Ω)) To-247 (G) ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com UK180201002(J9) APT1204R7BFLLG (APT1204R7BFFG) (4.A1200V 4.700Ω)) To-247 (G)