7K 431V (7mm 275V Varistör (SEN-431KD07)
Kategori
Marka
MCC
Paylaş :
SEN-431KD07 ; 7mm 430V Varistör
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
7K 431V (7mm 275V Varistör (SEN-431KD07) , 7K 431V (7mm 275V Varistör (SEN-431KD07) ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com 140414008