60N05 (STV60N05-16) / 60A, 50V, N-Ch
Kategori
Marka
ST
Stok Kodu
K130906036(L89)
Paylaş :
 STV60N05-16 ; 60A, 50V, 0.013Ohm N-Channel STripFET Power MOSFET
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
60N05 (STV60N05-16) / 60A, 50V, N-Ch Adetli fet, mosfet, smd mosfet ve jfet alımlarınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz. info@ersinelektronik.com, 0216 338 96 31., 60N05 (STV60N05-16) / 60A, 50V, N-Ch ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com K130906036(L89)