40NF20 (STW40NF20) / 40A, 200V, N-Ch
Kategori
Marka
ST
Stok Kodu
140421017(B169)
Paylaş :
STW40NF20 ; 40A, 200V, N-Ch, 0.038Ω Low gate charge STripFET™ Power MOSFET  TO-247
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
40NF20 (STW40NF20) / 40A, 200V, N-Ch Adetli fet, mosfet, smd mosfet ve jfet alımlarınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz. info@ersinelektronik.com, 0216 338 96 31., 40NF20 (STW40NF20) / 40A, 200V, N-Ch ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com 140421017(B169)