1F 2.5V Super Capacitor (1.0 F 2.5V) (Süper Kapasitör) (8MMX13MMX5MM) (Kore Malı) (7X21mm)
Kategori
Marka
Stok Kodu
UK160208004
Fiyat
14,57 TL den başlayan taksitlerle!!
%25
81,71 TL
108,95 TL
Paylaş :
1F 2.5V Super Capacitor
Çap=8mm
Yükseklik=13mm
Bacak Aralığı=3mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
1F 2.5V Super Capacitor (1.0 F 2.5V) (Süper Kapasitör) (8MMX13MMX5MM) (Kore Malı) (7X21mm) , 1F 2.5V Super Capacitor (1.0 F 2.5V) (Süper Kapasitör) (8MMX13MMX5MM) (Kore Malı) (7X21mm) ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com UK160208004