16N05L (RFD16N05L) 16A. 50V 0.056ohm N-Channel Power MOSFET (sem)
Kategori
Marka
Stok Kodu
HO200904001
Paylaş :
16N05L (RFD16N05L) 16A  50V  0.056ohm N-Channel Power MOSFET
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
16N05L (RFD16N05L) 16A. 50V 0.056ohm N-Channel Power MOSFET (sem) , 16N05L (RFD16N05L) 16A. 50V 0.056ohm N-Channel Power MOSFET (sem) ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com HO200904001