13NB60 (STH13NB60FI) / 13A, 600V, N-Ch
Kategori
Marka
ST
Stok Kodu
K130828043(L73)
Paylaş :
13NB60 (STH13NB60FI) ; N-CHANNEL 600V - 0.48 OHM - 13A - PowerMESH MOSFET (ISOWATT218)
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
13NB60 (STH13NB60FI) / 13A, 600V, N-Ch Adetli fet, mosfet, smd mosfet ve jfet alımlarınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz. info@ersinelektronik.com, 0216 338 96 31., 13NB60 (STH13NB60FI) / 13A, 600V, N-Ch ve tüm diğer elektronik ürünlerimiz için değiştirme garantisi vermekteyiz. Adetli alımlarınız için lürfen bizi arayınız. (0216) 338 9631 info@ersinelektronik.com K130828043(L73)